Previous Next

Tělovýchovná unie Sokolov, z.s., Boženy Němcové 1780, 356 01 Sokolov

 

Děkovný dopis sponzorům                   

     Rádi bychom poděkovali Vám sponzorům za podporu akce  „ Nejúspěšnější sportovec roku 2018“, která se uskutečnila dne  2.4.2019 v prostorách klášterního kostela sv. Antonína Paduánského Sokolov. Její samostatné uspořádání navázalo na předešlé  3.ročníky, které byly po několika letech obnovení akce přijaty s mimořádně kladným ohlasem.  Cílem organizátorů, Tělovýchovné unie Sokolov, z.s., bylo  navrátit se  k této tradici, která má zcela jistě vliv na celkovou osvětu sportovní problematiky v rámci celého regionu. Je to potřebný směr nutný pro  významnější  důraz na  sportování veškerého obyvatelstva, zejména pak dětí a mládeže.

     Díky Vaší podpoře se podařilo již po čtvrté za sebou uspořádat velmi pěknou  společenskou událost, při  níž byli oceněni sportovci z řad jednotlivců od dětí až po  úspěšné kolektivy mládeže i dospělých, ale také trenéři a osobnost sportu. Proložení této slavnostní události  pěveckými vstupy pozvaných talentů Základní umělecké školy Ant. Dvořáka K.Vary vyústilo v příjemný zážitek pro všechny zúčastněné. Obdobný kladný ohlas měla i ukázka bojového umění děvčat sportovního karate.

     Velmi si vážíme podpory této akce všemi zainteresovanými sponzory a proto jsme se o všech zmínili prostřednictvím  moderátorky Lucie Zemkové v závěru celé akce.    Loga byla také umístěna na zvacích dopisech oceněných sportovců a pozvaných hostů i pozvánkách pro všechny zúčastněné. Některá z nich taktéž  v prostorách klášterního kostela.

      Součástí propagace této akce  a  sponzorů je také prezentace  na webových stránkách TVUS, která bude k dispozici dlouhodobě . Součástí budou také  logo nejvýznamnějších sponzorů akce.

     Závěrem bychom rádi popřáli Vám sponzorům akce „Nejúspěšnější sportovec roku 2018“ mnoho úspěchů v podnikatelském i osobním životě a současně se těšili, že nás podpoříte při organizaci nadcházejícího ročníku Nejúspěšnější sportovce roku 2019, který máme v úmyslu uspořádat v roce 2020.  

 

Děkujeme sponzorům města Sokolov, města Chodov, města Březová, města Nové Sedlo, města Rotava, města Kraslice, Sokolovská bytová, s.r.o., Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o., Hofmann Bohemia – partner gastronomie, s.r.o., Provozovna pivovar Permon Sokolov, Pizza Sidonio Sokolov,  Lasting sport s.r.o., Ing. Dezider Faško, csc.