Previous Next

Sokolovská časovka – O pohár starosty města Sokolova 13. ročník

11. a 12. července se uskuteční již XIII. ročník silničního závodu v časovce jednotlivců o „Pohár starosty města Sokolova“, jehož pořadatelem je oddíl CYKLO TEAM KILLI Sokolov, za finanční podpory města Sokolova.

Závod se jede jako MČR Masters a mistrovství Karlovarského kraje v časovce jednotlivců. Organizátoři akce zároveň vyhlašují v sobotu 11.7. tři kategorie příchozích, muži I. 19-39 let, muži II. 40 a více let, ženy 19 a více let a zvou tímto k účasti a vyzkoušení své fyzické zdatnosti širokou sportovní veřejnost.

Prezentace závodníků proběhne v sobotu od 11:30 do 13:00 hod v Městském domě kultury Sokolov. Oproti minulému ročníku je změna trasy závodu. Start časovky Zlatá - silnice II/606, Arnoltov, otočka před sjezdem z D6 ve 14:00 hod., jede se dvakrát. Délka tratě je 19 km. Slavnostní vyhlášení a předávání cen za účasti zástupců města Sokolova bude na nám. Budovatelů kolem 17:30 hod. Ceny si odnesou první tři závodníci v každé kategorii.

V neděli 12.7. je na pořadu MČR Masters v časovce dvojic a mistrovství Karlovarského kraje v časovce jednotlivců.Trať časovky dvojic je shodná se sobotní časovkou jednotlivců. Start časovky dvojic je v 11:00 hod. předpokládaný start mistrovství Karlovarského kraje ve 12:15 hod. Slavnostní vyhlášení na nám. Budovatelů ve 14:00 hod. Více informací na www.cyklokilli.com a tel. čísle 608211216 nebo e-mailové adrese: info@cyklokilli.com.

Vítězové předchozích ročníků jsou Petr Čapek EXEJEANS Chomutov, Petr Novák MARKUS Praha, Ludvík Killinger st. CYKLO TEAM KILLI Sokolov, Vladimír Novák Sportovní klub MS Auto, Tomáš Viktorin Sweep Cycling , Radim Kyjevský BMC Ravo, Radim Kyjevský BMC Ravo, Tomáš Kotrlík LAWI Author , Petr Novák LAWI Author, Miroslav Šváb CYCLING Brno, Miroslav Šváb CYCLING Brno, Petr Čapek AXEJEANS Chomutov.

odkaz na plakát - Sokolovská časovka