Previous Next

Vážení sportovní přátelé,

Tělovýchovná unie Sokolov, z.s. každoročně organizuje vyhodnocení nejlepších sportovců roku. Uplynulý ročník jsme opět připravili jako samostatnou akci, takže bylo možné zabezpečit ocenění sportovců, trenérů a funkcionářů v širším rozsahu. Ocenění za rok 2017 hodláme připravit obdobným způsobem a za významnější podpory města Sokolov.

Toto ocenění bude uskutečněno ve slavnostní atmosféře prostoupené hodnotným kulturním programem. Jeho záměrem je i nadále využít v širší formě regionálního tisku k publicitě úspěšných sportovců, ale tentokrát bychom rádi rozšířili jejich prezentaci i na stránkách www.tvus.cz i www.sokolov.cz . S tím také bude i rozšířena možnost přihlášek internetovou cestou na obou stránkách. Výbor TVUS, z.s. ve spolupráci sportovní komise města Sokolov zajistí podklady pro tuto anketu na základě vašich návrhů a bude se podílet i na vlastním výběru sportovců, kteří tím mohou být i ze sportovních subjektů mimo Českou unii sportu. Přihlášky lze též podávat emailovou cestou prostřednictvím e-mailu: tvus@iol.cz 

Věříme, že nám zašlete Vaše návrhy do kategorií v širším počtu a především dle úspěchů sportovců, kteří působí ve vašem klubu na přiloženém dotazníku nebo cestou zmíněných webových stránek. Budete vycházet i ze skutečnosti, že proběhne v Sokolovském deníku opět jejich publicita, která čtenářům osvěží jejich kvalitní výkony z roku 2017. Zároveň nově zařadíme možnost návrhů sportovců veřejností cestou obou webových stránek.  Vaše návrhy, které nebudou využity v regionálním vyhodnocení, se pokusíme prosadit i pro případné další ocenění v anketách měst či kraje, takže se domníváme, že jejich zpracování může mít i další uplatnění.

Termín odevzdání návrhů je do 15. 1. 2018. 

Přihláška zde! (stáhněte si verzi DOC, PDF)

 (Návrhy lze předat na sekretariátu TVUS, z.s. nebo odeslat poštou či emailem)

 V Sokolově dne 31. 10. 2017.

Mgr. Miloslav Antony, předseda výboru TVUS, z.s.
Jaroslav Lebeda, tajemník výboru TVUS, z.s.