OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Previous Next

Tělovýchovná unie Sokolov, z.s.        

Tel.: 777 260 067, 607 843 158

B.Němcové 1780, 356 01 Sokolov                          email: tvus@iol.cz

                                                                                                     

 

                                                                                                                Zástupcům TJ/SK

 

     Vážení sportovní přátelé,

 

          Tělovýchovná unie Sokolov,z.s.  každoročně organizuje vyhodnocení nejlepších sportovců roku. Uplynulý ročník jsme opět připravili jako samostatnou akci, takže bylo možné zabezpečit ocenění sportovců, trenérů a funkcionářů v širším rozsahu. Ocenění za rok 2019 hodláme připravit obdobným způsobem a opět za významnější podpory města Sokolov, ale i většiny ostatních měst našeho regionu.

           Toto ocenění bude uskutečněno ve slavnostní atmosféře prostoupené hodnotným kulturním programem. Jeho záměrem je i nadále  využít v širší formě regionálního tisku k publicitě úspěšných sportovců, ale opět bychom rádi prohloubili jejich prezentaci  i na stránkách www.tvus.cz i www.sokolov.cz . S tím také bude i tentokrát rozšířena možnost přihlášek internetovou cestou na obou stránkách.   Výbor TVUS, z.s. ve spolupráci sportovní komise města Sokolov zajistí podklady pro tuto anketu na základě vašich návrhů a bude se podílet i na vlastním výběru sportovců, kteří tím mohou být i ze sportovních subjektů mimo Českou unii sportu. Přihlášky lze též podávat emailovou cestou prostřednictvím e-mailu: tvus@iol.cz 

            Věříme, že nám zašlete Vaše návrhy do kategorií v širším počtu a především  dle úspěchů sportovců, kteří působí ve vašem klubu na  přiloženém dotazníku nebo cestou zmíněných webových stránek. Zároveň  zařadíme možnost návrhů sportovců veřejností cestou obou webových stránek.  

     Opět nebude Karlovarský kraj samostatně oslovovat sportovní subjekty za účelem návrhů sportovců oceňovaných Karlovarským krajem, ale ve spolupráci s okresními sportovními sdruženími provede sportovní komise Karlovarského kraje sestavení těchto sportovců z regionálních návrhů. Proto bude na stránkách Karlovarského kraje www.kr-karlovarsky.cz zpřístupněn odkaz na webové stránky těchto regionálních sdružení, kam budete mít možnost vaše návrhy zaslat.   

 

Termín odevzdání návrhů je do 31.1.2020.

( Návrhy lze předat na sekretariátu TVUS,z.s., nebo odeslat poštou či emailem, či elektronicky)

 

V Sokolově dne 23.12.2019

 

Mgr. Miloslav Antony                                                                                Jaroslav Lebeda

předseda V TVUS,z.s.                                                                              referent V TVUS,z.s.

Nominační formulář - Sportovec roku 2019

Návrh na ocenění - Sportovec roku 2019