Previous Next

Sportovní liga pro I. st. ZŠ okresu Sokolov, 2016-2017

Děkovný dopis

     Tělovýchovná unie Sokolov, z.s. je organizátorem Sportovní ligy základních škol pro l. stupeň v rámci okresu Sokolov. V tomto smyslu jsme již zorganizovali 16 ročníků. Vyhodnocení ročníku 2016/2017 se uskutečnilo 26.9.2017 za přítomnosti 8 nejúspěšnějších základních škol okresu. Do tohoto ročníku se celkem zapojilo 16 škol v10ti sportech. Byly to minitenis, přespolní běh, stolní tenis, bowling, minivolejbal, přehazovaná, florbal, šplh, petangue a ringo. Na závěr se uskutečnil běh štěstí a zdatnosti, který je vždy zpestřen mnoha drobnými cenami pro všechny účastníky. Celkem se v ročníku 2016/2017 uskutečnilo 117 školních kol za účasti 1570 dětí, 8 okrskových kol za účasti 376 dětí, 11 okresních kol v počtu 848 dětí a 3 krajská kola v počtu 84 dětí. Celého ročníku se v těchto soutěžích zúčastnilo celkem 2878 dětí.

     Bez pomoci měst a obcí, které nám formou grantů či darů na tuto akci přispívají by nebylo možné celou velmi oblíbenou ligu organizovat. Proto chceme touto cestou všem městům a obcím, velmi poděkovat a vyjádřit přesvědčení, že nás všichni  podpoří i v připravovaném nadcházejícím ročníku.

     Děkujeme tímto městu Sokolov, Chodov u Karlových Varů, Kraslice, Rotava, Nové Sedlo, Loket, Horní Slavkov, Kynšperk nad Ohří a Březová u Sokolova.

 Sokolov_podporalogo   Chodov u Karlových Varů    Město Kraslice   Město Rotava  Nové Sedlo    Město Loket  Horní Slavkov  Kynšperk nad Ohří    Březová u Sokolova

 

Stejně jako městům a obcím, které nás v této aktivitě podporují též děkujeme Karlovarskému kraji, který též řadu let na tuto akci přispívá:

 Karlovarský kraj     Živý kraj